Následuje seznam webových stránek, které možná ne vždy často, ale určitě pravidelně navštěvuji.

Jockey Club České republiky: Středobod českého dostihového dění, alespoň co se statistik týká. Cokoliv chcete vědět o kterémkoliv dostihu, koni, trenérovi či jezdci, najdete zde. K nezaplacení.

Fitmin & Turf Magazín: Nejobsáhlejší zpravodajství o dostizích u nás. Jak do šíře – je zde zmínka o všech startech českých koní v zahraničí, tak do hloubky – jako jediný server se například zabývá chovem.

Tipařův palec: Zaměření na sázkaře je patrné už z názvu, je tu ale i mnoho jiných zajímavých informací. Takto podrobné rozbory a analýzy (ty až po zaplacení nebo ex post) jinde nenajdete.

Jezdci.cz: Zastaví se tam, kudy ostatní jen proběhnou. Zajímavosti z historie i současnosti a především rozhovory, ať už v psané podobě nebo ve formě podcastu. Budiž všechna čest Martinu Cápovi.

Dostihový svět: Nové věci se tu neobjevují příliš často, ale bývají tu rozhovory na aktuální témata, ze kterých je možné se ledacos dovědět.

Galopp Reporter: Nejvíc z českých serverů se zabývá děním v zahraničí, mj. v Anglii, Irsku a USA. Jinak je zde zpravodajství spíše kusé.

Dostihy.cz: Stránky Jockey Clubu pro veřejnost. Většinu věcí odsud se jinde dozvíte lépe a podrobněji, nikde jinde ale nejsou uvedeny plánované on-line přenosy z českých dostihů.

Slovensko

Zavodisko.sk: Webové stránky bratislavského závodiště, ale zabývající se slovenským turfem tak vůbec. Pokud vás zajímají statistiky, najdete je nahoře pod odkazem Profesionálové.

Cizojazyčné weby

Racing Post: První místo, kam zamířit, pokud vás zajímají dostihy na britských ostrovech. Kromě článků i velmi podrobné a rozsáhlé statistiky.

France Galop: Úvodní bod, jestliže se chcete zabývat dostihy ve Francii. Zajímavé je, že po bezplatné registraci můžete zdarma sledovat přímé přenosy i záznamy všech francouzských dostihů včetně Arcu.